Realizując inwestycje związane z budową piłkochwytów spotykamy się z różnymi wymiarami boisk. W dużej mierze od wymiarów boiska i jego ulokowania zależy to jaką powierzchnię będzie miał piłkochwyt.

Czasami wymagana jest budowa piłkołapu tylko za bramkami, innym razem wzdłuż jednej lub dwóch linii bocznych. Nierzadko też montaż piłkochwytu obejmuje całe boisko tzn. dookoła placu gry.

Inwestorzy przed którymi pojawia się zadanie stworzenia kosztorysu piłkochwytu zachodzą w głowę: jak to wszystko dobrze policzyć?

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom przygotowaliśmy rysunek przedstawiający wymiary boisk piłkarskich najczęściej spotykanych w naszym kraju.

Wymiary boiska piłkarskiego

Liczymy, że pomoże on w przygotowaniu niejednego projektu piłkochwytu. Kto wie, być może któryś z nich uda nam się zrealizować razem.

Mamy pełną świadomość, że każde boisko jest inne. Pomijając same wymiary placu gry istotne przy budowie piłkochwytu jest także otoczenie boiska, które niejednokrotnie może i wpływa na kształt i powierzchnię konstrukcji piłkochwytu z siatką zabezpieczającą.

Stoisz przed zadaniem budowy piłkochwytu? Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami – z pewnością pomożemy.