Siatki ochronne i sportowe

Nasze siatki posiadają niezbędne atesty wymagane w szkołach i na boiskach sportowych.

Wyposażenie boisk i sal w siatki osłaniające zwiększa poziom bezpieczeństwa uczestników zajęć, osób korzystających z obiektów oraz osób trzecich znajdujących się tuż obok obiektów.

Obecnie mamy coraz większy wybór oferty piłkochwytów oraz siatek. Zabezpieczenia dla boiska z siatką ochronną stają się standardem w naszym krajobrazie. Taka inwestycja wiąże się z nakładami finansowymi oraz z decyzjami dotyczącymi wyboru systemu zabezpieczeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo same siatki na piłkochwyty jak i całe konstrukcje piłkochwytów. 

Pomożemy doradzić w kwestii wyboru siatek, elementów montażowych tak aby produkcja piłkochwytów oraz produkcja siatek sportowych dała Państwu wymierne korzyści i trwały efekt.

Wymiana siatek ochronnych

Zamontujemy siatkę uszytą specjalnie na wymiar istniejącego ogrzodzenia. Doradzimy w montażu lub sami zajmiemy się montażem.

Wypełnij poniższy formularz by uzyskać kosztorys:

Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Legend Sport Sp. z o.o. w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Legend Sport Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej 9D, 54-156 Wrocław. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia.