Świadczymy usługę wymiany siatek zabezpieczających boiska sportowe.

Jest to odpowiedź na potrzeby zgłaszających się do nas inwestorów zainteresowanych wymianą siatki na istniejącym piłkochwycie na nową.

Stare siatki ulegają zniszczeniu z wielu powodów. Ciągłe narażenie na zmienne warunki atmosferyczne powoduje powolne osłabianie włókien. Zraz z upływem czasu dochodzi do znacznego spadku wytrzymałości siatki. Wówczas nawet lekki, niecelny strzał zostawia po sobie dziurę. Gdy owych dziur jest więcej dochodzi do rozerwania dużych powierzchni siatki przez co w efekcie siatki zaczynają przypominać firanki powiewające na wietrze.

Łatanie nie daje rady – czas na nową siatkę.

Polegając na uzyskanych informacjach jak również na zdobytym doświadczeniu dobieramy, nową odpowiednią siatkę ochronną. Do wyboru są dwa podstawowe typy siatki: polietylenowa oraz polipropylenowa. Następnie znaczące są grubość sznura, wielkość oczka i naturalnie wymiary poszczególnych odcinków.

Dopiero mając nową, gotową i uzbrojoną w karabińczyki siatkę przystępujemy do wymiany starej siatki. Często wraz z wymianą siatki zachodzi potrzeba wymiany linek naciągowych. W takim przypadku stosujemy linki stalowe w otulinie do naciągania których używamy śrub rzymskich.


Wymiana siatek zabezpieczających boiska piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie.

Jeśli zależy Państwu na sprawnej wymianie siatki na nową i trwałą zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów, ustalenia terminu, miejsca oraz sposobu montażu.

Kontakt:

Tel: 605 876 504

E-mail: siatki@dobresiatki.pl


Najnowsze realizacje wymiany siatek na piłkochwytach.