Rodzaje piłkochwytów na boiska piłkarskie i wielofunkcyjne

Piłkochwyt na boisko piłkarskie

Najczęściej stosowanymi piłkochwytami na boiskach piłkarskich są te za bramkami. To newralgiczne miejsce, w które bardzo często leci piłka po niecelnych strzałach. Konstrukcja piłkochwytu wyłapuje piłkę zatrzymując ją w obrębie boiska co znacznie przyśpiesza grę.

Naturalnie montujemy też piłkochwyty wzdłuż boiska, na jednej lub dwóch jego długościach. Możemy nimi również osłonić tylko newralgiczne i niebezpieczne miejsca na krańcach boisk piłkarskich.

Zamontuj Piłkochwyty na boisku sportowym w ramach programu ministerialnego: poprawa bazy sportowej.

Zawnioskuj i podpisz umową partnerską z ministerstwem sportu.

Piłkochwyt na boisko wielofunkcyjne

Piłkochwyt na boisku wielofunkcyjnym okala całe boisko i mierzy zazwyczaj od 4 m do 8 m wysokości. Taka konstrukcja świetnie izoluje i oddziela strefę sportową od otaczających ją terenów. Rozmiary oczek w siatce zabezpieczającej dopasowane są do wielkości piłek używanych w zakładanych dyscyplinach.

Szybka wycena siatek i piłkochwytów:

Przygotowaliśmy formularz, który po uzupełnieniu kilku istotnych parametrów pozwoli nam przybliżyć Państwu kosztorys budowy piłkochwytu oraz produkcji siatek ochronnych.

Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Legend Sport Sp. z o.o. w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Legend Sport Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stargardzkiej 9D, 54-156 Wrocław. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia.